Michal

Michal

Michal se od mala věnuje různým druhům sportu a pohybu obecně. Začalo to stolním tenisem, pokračovalo fotbalem a následně zálibou v kulturistice. Z toho se následně vyvinul zájem o komplexnější poznání lidského těla, což vyústilo ve studium fyzioterapie na Ostravské univerzitě.

Po dokončení studia začal Michal rozvíjet své praktické dovednosti prací v ambulanci, kde pracuje doposud. K tomu se aktivně začal věnovat trenérské praxi v posilovně, kde se snaží propojovat principy rehabilitace a silového tréninku. Ve své praxi využívá své vlastní zkušenosti zejména se silovým cvičením, které se snaží spojovat např. s prvky DNS. Momentálně se aktivně věnuje také vzpírání, skrz které se snaží prohlubovat své osobní zkušenosti s různými formami silového tréninku. Kromě toho taky občas běhá, ale nemá to rád. Taky moc nemá rád strečink, ale rád o něm podiskutuje. A občas se snaží meditovat, ale nejde mu to.

Kromě dokončeného bakalářského studia fyzioterapie ještě pokračuje v dálkovém navazujícím studiu kondičního trenérství na Masarykově univerzitě v Brně.

Při terapii se vždy snaží hledat aktivní řešení problému skrze zlepšení pohybových návyků klienta, které potom aplikuje do konkrétní pohybové aktivity.

Michal


Poslední 3 blogy

Všechny blogy od Michal
MASÁŽ NEBO FYZIO?

MASÁŽ NEBO FYZIO? Krosfituješ, nebo děláš jinou…

It´s not bad for your KNEES, it´s bad for YOUR knees

It´s not bad for your KNEES, it´s bad for YOUR knees Můj osobní dojem je…

Cvičíš sval, nebo pohyb?

Cvičíš sval, nebo pohyb? Při prvním pohledu to…