David

David

Top specializace Výživové poradenství

Davida od malička zajímala strava, ale bohužel v tom špatném slova smyslu. Záliba v jídle se záhy projevila na jeho tělesné konstituci. Přestože od dětství aktivně sportoval, díky špatným stravovacím návykům to nebylo moc poznat. Od té doby na sobě David udělal obrovský kus práce. Učil se a zkoušel různé postupy. Lidské tělo ho pohltilo natolik, že se výživu rozhodl studovat na vysoké škole.

Informace o stravě je třeba čerpat z vlastního těla. 

Tímto mottem se David inspiroval. Vše si na sobě vyzkoušel. Dokázal své tělo transformovat a poznatky aplikoval na klientech.

Nyní se zaměřuje hlavně na zdravotní a psychickou stránku stravování. Jídelníček totiž není jen o správně nastavených makro-nutrientech. Výživu chápe jako komplexní celek, který nám pomáhá se cítit lépe, být zdravější, předcházet nemocem, či psychickým problémům. 

K tomu sám dodává: 

„Jedinou věcí, kterou skutečně vlastníme je naše tělo, a proto bychom se k němu měli chovat s patřičným respektem. Je to naše nejdůležitější tělesná a duševní schránka a vše v něm je úzce spjato se stravou. Stravou tedy můžeme nejen ovlivnit náš vizuální vzhled, ale i celkovou kvalitu života.“
"Informace o stravě je třeba čerpat z vlastního těla."

Poslední 3 blogy

Všechny blogy od David
Přerušované hladovění a co o něm říká věda?

Přerušované hladovění a co o něm říká věda? Jedním z ožehavých témat…

Jak dlouho nám trvá než se jídlo začne ukládat do tuků?

Jak dlouho nám trvá než se jídlo začne ukládat do tuků? Právě jste snědli něco…

Antidepresivní účinky výživy

Antidepresivní účinky výživy Nadbytkem či nedostatkem…