Taťána

Taťána

Taťán fyzioterapii vystudovala na Sportovní fakultě v Brně a pokračuje na magisterském studiu v Ostravě.

Absolvovala dobrovolnickou stáž sportovní fyzioterapie v Ghaně, kde pracovala v ambulanci a působila jako dozorující fyzioterapeut při sportovních turnajích.

Ráda cestuje a sbírá zkušenosti v zahraničí. Miluje pohyb a sporty, které vystřídala od taekwon-da, přes cvičení v posilovně až v současné době ke crossfitu. Zakládá si na zdravém přístupu k jídlu a vyvážené stravě. V regeneraci a odpočinku má ještě rezervy, ale ráda si o nich popovídá u výběrové kávy, kterou Vám jako baristka ráda připraví v kavárně @shothouse.ostrava.

Ve fyzioterapii je pro ní důležitá funkčnost pohybu a jeho aplikovatelnost do běžného života. Při terapii ráda využívá prvky DNS a Bobath konceptu. Klíčová je pro ní aktivita klienta a chuť k práci na sobě samém. Absolvovala kurz Kinesio Taping Method, vyzkoušela si různé druhy fyzioterapeutických praxí v ambulancích, nemocnicích nebo rehabilitačních centrech.

Ráda se také věnuje dětem, v minulosti byla trenérkou taekwon-da. V současné době jezdí jako vedoucí na letní dětský tábor, kde se podílí na programu a věnuje se dětem čtrnáct dní uprostřed přírody.

Objednej si svůj termín přes náš rezervační systém a nebo pište DM @fyziotatan

Taťána

telefon: +420 733 264 978
email: krecmerova@collierymade.cz
instagram: https://www.instagram.com/fyziotatan/

Poslední 3 blogy

Všechny blogy od Taťána
Jak používat foam roller

Jak používat foam roller Co je to foam roller? Masážní…