Komplexní nutriční vstupní konzultace Komplexní vstupní konzultace s analýzou stávajícího jídelníčku a stravovacích návyků,…

Komplexní nutriční vstupní konzultace

Komplexní vstupní konzultace s analýzou stávajícího jídelníčku a stravovacích návyků, diagnostika pohybové zátěže, vyšetření složení těla na bioimpedančním přístroji InBody, test metabolického typu.

Tato služba zahrnuje vstupní konzultaci, během které je provedena nutriční anamnéza a zhodnocení nutričního stavu klienta. Dále analýza současného jídelníčku a stravovacích návyků, stanovení energetické potřeby, základní doporučení a návrh dalšího postupu. To vše na základě podrobné diagnostiky tělesného složení za pomocí přístrojů a konzultace s naším nutričním specialistou. Služba je součástí sestavení výživového plánu. Individuální výživový plán obsahuje: jídelníček s recepty a jídelníček s energetickými hodnotami a makronutrienty, 24-42 variant jídel na týden (dle předchozí konzultace a preferencí klienta).

Služba zahrnuje sestavení komplexního výživového plánu na míru na základě

provedené vstupní konzultace a cílů klienta. Výživový plán obsahuje individuální nutriční doporučení, edukační materiály pro základní orientaci ve výživě, sestavený individuální jídelníček na 7 dní a suplementační protokol. Celý plán je vytištěný a svázáný. Dále služba obsahuje E-book základy výživy, který je zaslán elektronicky e-mailem. Online konzultace 24/7 prostřednictvím Whatsapp. 

Cena 3990,-

Možnost objednat se: https://colliery-recovery-s-r-...