Cesta od bolesti

V průběhu života nás může potkat bolest, kterou jsme doposud nezažily. Některé bolesti přijdou stejně rychle jako odejdou. Jiné s námi mohou zůstat déle. Ale každá bolest je signálem, kterým nám naše tělo něco říká. „Zpomal.“ „Tohle není dobře.“

Tak nepřehlížejte své tělo.

 1. Zjistili jste, že vás něco bolí

  Často nám bolestí chce naše tělo jen něco říct. Abychom porozuměli je potřeba překladatel, který vám řekne, co se děje.

 2. Vyhledali jste naši pomoc

  Domluvili jste si schůzku, kde vám člen našeho týmu provede diagnostiku na základě, které zjistí, o jaký problém se jedná. A navrhne další postup.

 3. Uvolnění měkkých tkání masérem

  Pravděpodobně bude potřeba uvolnit nějakou část. Ať už došlo k blokaci nebo se ozval trigger point. Je potřeba tato místa ošetřit.

 4. Použití moderních technologií k maximálnímu uvolnění

  Při terapii často využíváme moderní technologie jako rázová vlna nebo lokální kryoterapie, které mohou přispět k maximalizaci účinku. Tyto moderní pomůcky využíváme až po klasickém ošetření nebo v specificky indikovaných případech.

 5. Naučení správného pohybového vzoru

  Nelze předpokládat, že po masáži se ihned budete cítit lépe. Na vašem zdraví je třeba pracovat i aktivně. Naučíme vás pohyby, které vám pomůžou se cítit lépe a bolesti se zbavit.

 6. Aplikace do běžného života

  Nedílnou součástí každé správné terapie je přenos nově nabitých znalostí do vašeho běžného života. Je hloupost se naučit správně se pohybovat na lehátku, ale nevědět, jak správně zvednout tašku s nákupem.

 7. Život bez bolesti