Hřejivá náplast Capsaicinová hřejivá náplast - Produkt "C", která obsahuje pouze přírodní látky, které navozují…

Hřejivá náplast

Capsaicinová hřejivá náplast - Produkt "C", která obsahuje pouze přírodní látky, které navozují hluboký prohřev a příjemný pocit tepla oblasti aplikace. Indikace k nalepení může být bolest pohybového aparátu, ústřel a jiné.

Dávkování a způsob užití:

Přilepení náplasti na bolestivé místo, dle návodu na obalu náplasti.

Složení: Kapsacionový extrakt, mentol, kafr a jiné…

Upozornění: Náplast není určena pro děti do 12 let. Nepoužívejte, pokud trpíte alergii na kapscin a jiné látky obsažené v náplasti. Není určeno k vnitřnímu užití. Nepoužívejte na otevřené rány. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Detailní popis produktu:

Speciální náplast, která přináší okamžitou úlevu zatuhlých svalů a při bolestech pohybového aparátu pomůže od akutní bolesti. Přírodní složení a moderní technologie zaručují výjimečnost produktu, který vám nabízíme.

Od pradávna se využívala vlastnost chilli papriček ohřát lidský organismus. Dříve se papričky museli drtit. Dnes již technologie dovoluje izolovat účinnou látku samostatně a využít tak její maximální potenciál.

Náplast, lze jednoduše přilepit na předem očištění místo na těle. A již po několika minutách lze pozorovat pocit tepla a následně hluboký prohřev daného místa.

www.collieryshop.cz