Markéta

Markéta

Markéta vystudovala bakalářský obor Fyzioterapie na fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Jejímu studiu fyzioterapie předcházel jeden rok studia všeobecného lékařství, ovšem po zvážení všech pro a proti usoudila, že obor fyzioterapie je jejímu srdci bližší. Tomuto rozhodnutí napomohl také fakt, že se od malička věnovala závodně sportovní gymnastice a poté i tenisu. Své bakalářské studium se pohybovala v hokejovém prostředí a čerpala znalosti od zkušených fyzioterapeutů.

Nyní pokračuje jako studentka prvního ročníku navazujícího magisterského studia Aplikovaná fyzioterapie na Ostravské univerzitě. Zaměřuje se na regeneraci, zdravotně–kompenzační cvičení, možnosti léčby zranění u sportovců profesionálních i rekreačních. Během terapie se soustředí na příčinu vzniku problému a následně na možnosti jeho řešení. Úspěšně absolvovala kurz RockTape a chystá se na kurz RockBlades, po jejímž absolvování obdrží mezinárodně uznávaný certifikát.

Terapii řeší u každého klienta individuálně, hledá příčinu pohybového omezení a postupným procesem a správně zvolenou terapií se snaží společně s klientem docílit zmírnění či úplného vymizení problému.

"I pád na držku je pohyb dopředu."

Markéta

telefon: +420 731 979 798
e-mail: marketa.dvorakova1998@gmail.com
instagram: marketka_dvorakova